Jest chętny na zakup Bale’a. Padła konkretna kwota!

16.07.2019

Do końca okienka transferowego w Hiszpanii pozostało już ledwo półtora miesiąca. Upływające dni są trudne przede wszystkim dla zarządców Realu Madryt, którzy próbują wypchnąć z klubu Garetha Bale’a. Czy Walijczyk ostatecznie opuści klub podczas tego lata?

Dziś skrzydłowy wszedł do grupy piłkarzy 30+. Wydaje się zatem, że to ostatni moment dla „Królewskich” na sprzedaż reprezentanta Walii za jakiekolwiek poważne pieniądze. Do tej pory w mediach pojawiły się jedynie informacje na temat lukratywnej oferty z Chin dla zawodnika, lecz miałoby to się odbyć na zasadzie wolnego transferu. Teraz jednak pojawiło się pewne światełko w tunelu dla ekipy z Hiszpanii.

Zgodnie z doniesieniami madryckiego dziennika „Marca”, zainteresowanie Bale’em wykazuje Tottenham. „Koguty” są gotowe zapłacić od 50 do 60 milionów euro za swojego byłego zawodnika. To oczywiście o kilkadziesiąt milionów euro mniej aniżeli w czerwcu oczekiwał Real, ale władze zespołu muszą zdawać sobie sprawę, że trudno będzie o lepszą propozycję.

Powodem są oczywiście wysokie wymagania finansowe piłkarza, który rocznie inkasuje 17 milionów euro plus bonusy. Dziennikarze donoszą, że porozumienie z piłkarzem jest bliskie, a 30-latek ma zejść ze swoich zarobków. Okno transferowe w Premier League zostanie zamknięte 8 sierpnia tego lata, więc transfer musi zostać przeprowadzony w trzy kolejne tygodnie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!