„Wtedy Neymar powiadomił mnie o chęci odejścia”- Tuchel zdradził plany Brazylijczyka

17.07.2019

Informacje na temat Neymara z każdym kolejnym dniem wydają się coraz bardziej klarowne. Tym razem głos w sprawie Brazylijczyka zabrał Thomas Tuchel, który zdradził, kiedy 27-latek przekazał mu informację na temat chęci odejścia.

Wczoraj napastnik wrócił do Paryża, aby rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu. Podczas spotkania z Leonardo po raz kolejny reprezentant Brazylii przedstawił swoje żądania, o których szkoleniowiec mistrza Francji wiedział już przed Copa America.

– Wiedziałem, że Neymar chce opuścić PSG przed Copa America, ale to temat między klubem a samym zawodnikiem. Wszystko jest jasne między nami, teraz wszystko zależy od tych dwóch stron. Nadal pracujemy jednak razem.

Z pewnością Barcelona jest w tej chwili jedynym klubem, który rozważa przeprowadzenie tego transferu. Hiszpańskie media donoszą, że ostatnia oferta „Dumy Katalonii” wyniosła 40 milionów euro wraz z takimi zawodnikami jak Ousmane Dembele oraz Philippe Coutinho. Ta propozycja oczywiście została odrzucona, ponieważ ekipa z Paryża oczekuje przede wszystkim pieniędzy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!