Daniele De Rossi zagra w klubie marzeń! „Bez tego nie mógłbym zakończyć kariery”

18.07.2019

Daniele De Rossi to jedna z legend AS Roma, która została niestety nieco wyproszona tylnymi drzwiami. Zawodnik, mimo że nie planował kończyć kariery, został zmuszony do szukania sobie nowego klubu. Wszystko wskazuje na to, że go znalazł.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Początkowo pojawiało się wiele plotek, w tym szokująca informacja o możliwości dołączenia do Fiorentiny. De Rossi w innym klubie Serie A? Takie coś wydawało się nie do przyjęcia, choć byłoby najlepszym prztyczkiem w nos dla rzymskiego klubu.

Mimo wszystko dobrze, że na 99% tak się nie stanie. Wszystko dlatego, że Daniele De Rossi jest już bardzo blisko związania się z… Boca Juniors. Włoch w sobotę ma pojawić się w Argentynie, a w poniedziałek stawić się na pierwszym treningu. Niespełna 36-letni pomocnik ma podpisać roczny kontrakt z klubem, do którego nie ukrywał swojej fascynacji. Zdarzało mu się nawet robić zdjęcia z koszulką tej drużyny.

Bardzo pomocna i nieprzypadkowa okazała się osoba Nicolasa Burdisso, byłego zawodnika Boca i Romy, a obecnie dyrektora sportowego w tym legendarnym południowoamerykańskim klubie. – Nie mógłbym zakończyć kariery bez zagrania w Boca – miał powiedzieć De Rossi Argentyńczykowi, z którym wcześniej dzielił szatnię przez pięć lat.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!