Co dalej z Fernando Llorente? Hiszpan ma kilka opcji!

19.07.2019

Po zakończeniu sezonu 2018/2019, Fernando Llorente przestał pełnić funkcję zawodnika Tottenhamu. Pomimo braku klubu, hiszpański napastnik nie może narzekać na brak ofert. Agent piłkarz oznajmił bowiem, że Llonrente może liczyć na kilka ciekawych propozycji. Dodatkowo na horyzoncie pojawiła się kolejna, dość niespodziewana opcja!

Tuż po opuszczeniu Londynu, najbardziej prawdopodobnym kierunkiem wydawały się Włochy. Agent Fernando przyznał w wywiadzie, że kilka klubów stara się o podpis doświadczonego napastnika – Jak dobrze wiecie, Fernando jest teraz wolnym piłkarzem i może podpisać kontrakt z każdym klubem. Odnotowaliśmy spore zainteresowanie z wielu europejskich zespołów. Zobaczymy co się wydarzy. Fiorentina to zdecydowanie możliwy kierunek. Wykazali zainteresowanie, tak jak inne zespoły z Serie A. Mowa tutaj o Lazio, Atalancie czy nawet Interze.

Według piątkowych doniesień Evening Standard, propozycję podpisania kontraktu może złożyć 34-latkowi… Tottenham. „Koguty” rozważają ponowne sprowadzenie napastnika do Londynu. Można przypuszczać, że nowa oferta ekipy ze stolicy Anglii będzie zawierać znacznie mniejsze wynagrodzenie, aniżeli pobierał Llorente w Tottenhamie przez dwa lata. Warto pamiętać, iż tygodniówka napastnika wynosiła około 100 tys. funtów.

Przygotowania do nowego sezonu ruszyły z pełną parą. Trudno wyobrazić sobie, by Fernando Llorente czekał z decyzją odnośnie wyboru nowej ekipy. Przy dość długim zwlekaniu, szanse napastnika na grę w pierwszym składzie danego zespolu zapewne zmaleją.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!