Drwal, na jakiego nie zasługujemy. Sergio Ramos ukarany za… wycinkę drzew

20.07.2019

Sergio Ramos, podobnie jak większość piłkarzy, przygotowuje się obecnie do kolejnych rozgrywek. Zbliżający się sezon będzie jubileuszowy, bo 15. dla Hiszpana w barwach Realu. Okazuje się, że doszło do tego inne „wyjątkowe” osiągnięcie…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

250 tysięcy euro – aż taką grzywnę nałożono na firmę obrońcy, Aguilena de Inversiones SA, która nielegalnie wycięła ok. 60-90 ponad stuletnich drzew. Wszystko na polecenie zawodnika, który planując budowę domu w tym miejscu, chciał przeprojektować teren wedle swoich potrzeb. Sosny, topole, dęby, drzewa oliwne… Wszystko „leciało” po kolei.

Tymi działaniami zaniepokoił się jeden z sąsiadów, który powiadomił policję, a ta zajęła się sprawą. Poza wspomnianą, ogromną karą, Sergio Ramos będzie także musiał w miejscu wycinki… posadzić trzykrotnie większą liczbę drzew. Wydaje się, że idealną wizję swojego domu defensor będzie musiał nieco zmodyfikować, lub kupić inną działkę.

Ramos, znany raczej z wycinania rywali na murawie, najwidoczniej znudził się tą monotonią i postanowił powycinać coś innego. Tak przynajmniej uważają internauci, oburzeni ignorancją (naruszenie ustawy 8/2005 o Ochronie i Promocji Miejskich Obszarów Leśnych Wspólnoty Madrytu) i nieszanowaniem przyrody przez 33-letniego zawodnika „Królewskich”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!