Zawodnicy Barcelony dostali trzy tygodnie na… oddanie swoich samochodów

21.07.2019

Piłkarze na najwyższym poziomie raczej nie mogą narzekać na brak wygód, albo możliwości kupienia sobie tego, na co mają ochotę. Dotyczy to także samochodów, choć i pod tym względem spotykają ich duże udogodnienia. Te jednak nie trwają wiecznie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Przekonali się o tym właśnie zawodnicy Barcelony, która od 10 lat była związana współpracą z marką Audi. Dzięki temu każdy z piłkarzy „Dumy Katalonii” co roku mógł sobie wybrać do użytkowania nowy model, który mu się najbardziej podobał. Dotyczyło to także tych, którzy dopiero co dołączyli do klubu.

Współpracy jednak nie przedłużono, a ta wygasła wraz z końcem czerwca. Z tego powodu Audi zażądało, by zawodnicy zwrócili pojazdy. Mogą je także wykupić na preferencyjnych warunkach. Mają na to trzy tygodnie i muszą to uczynić najpóźniej po powrocie z przedsezonowego tournee.

Mimo że dla wielu zawodników Barcelony jeżdżenie nowym Audi było przykrą koniecznością (Zlatan wolał przyjeżdżać na treningi swoimi luksusowymi samochodami), dla kilku z nich był to jedyny pojazd. Teraz muszą się zastanawiać, czy go oddać, czy wykupić, czy też rozejrzeć się za czymś innym. W ostateczności mogą zdecydować się na barcelońskie metro, które działa całkiem sprawnie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!