Zabawne oferty Barcelony = brak ofert. Dyrektor PSG zabiera głos ws. Brazylijczyka

21.07.2019

W ostatnich dniach co rusz w mediach pojawiają się informacje na temat nowej oferty za Neymara. Zebrać to wszystko do kupy postanowił Leonardo, dyrektor sportowy PSG, który stwierdził, że w tym momencie brakuje odpowiedniej propozycji dla 27-latka.

Reprezentant Brazylii jest mocno związany z powrotem do Barcelony. Piłkarz wywołał sporo kontrowersji brakiem powrotu do klubu 8 lipca, gdy mistrz Francji rozpoczynał przygotowania do sezonu. Klub miał podjąć pewne kroki w sprawie zawodnika. Neymar do tej pory nie wystąpił w spotkaniu przedsezonowym, podczas gdy jego koledzy z drużyny w sobotę zremisowali z Norymbergą.

– Szczerze mówiąc, w ostatnich dniach nic się nie zmieniło. Nie otrzymaliśmy konkretnej oferty za Neymara. To nadal zawodnik PSG – stwierdził Leonardo.

W wywiadzie dla „Le Parisien” padł temat kolejnych wzmocnień PSG. Po tym jak oficjalnie potwierdzono zakup Abdou Diallo, teraz władze skupią się na wzmocnieniu innej pozycji:

– Drużyna w tej chwili jest konkurencyjna. Mamy w niej graczy każdego typu, trochę młodych i bardziej doświadczonych. Do tej pory celowaliśmy w środkowego obrońcę, ale ten transfer został przeprowadzony. Pozostał nam zatem defensywny pomocnik.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!