Filipe Luis pożegnał się z Atletico. Wróci do ojczyzny?!
22.07.2019

W niedzielę 21 lipca, Filipe Luis uroczyście pożegnał się z Atletico Madryt. Brazylijski defensor przez wiele lat występował w barwach klubu ze stolicy Hiszpanii. 33-latek czeka teraz na nowe propozycje. Według doniesień mediów, najbardziej prawdopodobnym kierunkiem wydaje się ojczyzna!

Na temat przyszłości lewego obrońcy dyskutowano od wielu miesięcy. Od początku, hiszpańskie źródła informowały o odejściu piłkarza z klubu. Luisa łączono z kilkoma zespołami. Niektóre media sugerowały nawet, iż Brazylijczyk może dołączyć do Barcelony. Jeśli wierzyć najnowszym raportom, zawodnik wróci do ojczyzny. Faworytem w wyścigu o podpis 33-latka jest CR Flamengo.

Jak przyznał sam Filipe Luis, na ten moment nic nie jest jeszcze przesądzone – Nie podpisałem żadnego kontraktu. Podejmę decyzję w ciągu najbliższych dni. Byłem zawodnikiem Flamengo za czasów młodości. Opuszczenie Atletico nie było łatwą decyzją, ale chcę zakończyć karierę w Brazylii. 

Filipe Luis najdłuższej w swojej karierze zagościł właśnie w Atletico Madryt. Defensor dołączył do hiszpańskiego zespołu w 2010 roku. Cztery lata później, przeniósł się do Chelsea, jednakże przygoda z londyńską ekipą trwała tylko przez rok. Po sezonie na Stamford Bridge, Los Rojiblancos wykupili ponownie gracza.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 1.62
FC Barcelona – Granada
Barcelona liczba bramek 2,5
+
kurs 2.36
Liverpool FC – Manchester United
Salah strzeli gola
TAK
kurs 2.30
Genoa – AS Roma
Edin Dzeko strzeli gola
TAK
kurs 2.92
Real Madryt – Sevilla
Real Madryt wygra do 0
TAK
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550