„Wszystko jest już dogadane” – Dwie oferty dla Nicolasa Pepe z czołowych klubów Premier League!

23.07.2019

Czy kolejna saga transferowa tego lata dobiega własnie końca? Wszystko na to wskazuje. Nicolas Pepe uzgodnił warunki odejścia z Lille i już niebawem dołączy do nowego klubu. W jakim zespole ostatecznie wyląduje utalentowany skrzydłowy?

Opcje są dwie. Do tej pory media głównie łączyły reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej z transferami do Liverpoolu oraz Manchesteru United. Gerard Lopez, prezydent klubu, niejako potwierdził finalizację transferu.

– Nasze zadanie pod kątem transferów dobiegło końca. Jeśli jakiś zawodnik opuści nasz zespół, wówczas wkroczymy na rynek. Biorąc pod uwagę Nicolasa, wszystko jest już niemalże dogadane, a on sam mógł nas opuścić zeszłego lata. To prawda, że otrzymaliśmy za niego spore oferty, więc raczej odejdzie.

Obecnie 24-latek wypoczywa po Pucharze Narodów Afryki, zatem możemy się spodziewać, że na poznanie pewnych konkretów jeszcze trochę poczekamy. Kto z dwójki wspomnianych klubów wydaje się faworytem? Z pewnością mniejsza rywalizacja czekałaby go na Old Trafford, gdzie brakuje klasowego prawego pomocnika. „The Reds” z kolei zapewne przyciągają wizją gry w Lidze Mistrzów. Co ostatecznie wybierze piłkarz Lille?

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka