Chelsea zrezygnuje z Zappacosty? Frank Lampard zamierza postawić na młodą krew!

24.07.2019

Frank Lampard jest już po prawie trzech tygodniach pracy w Chelsea. Angielski trener mógł wykreować sobie przez ten czas opinię na temat poszczególnych zawodników. Według najnowszych doniesień mediów, szkoleniowiec „The Blues” wybrał dwóch zawodników, którzy będą rywalizować o miejsce na prawej obronie zespołu. W tym gronie nie ma Davide Zappacosty. 

Włoski defensor przybył na Stamford Bridge w trakcie ostatniego dnia okna transferowego w 2017 roku. Od początku swojego pobytu w Londynie, 27-latek pełnił funkcję rezerwowego obrońcy. Piłkarz nie mógł wywalczyć sobie pierwszego składu kosztem Cesara Azpilicuety. Po rozgrywkach 2018/2019, do klubu przybył kolejny konkurent.

19-letni Reece James ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Wigan.  Anglik był wiodącą postacią swojego zespołu. Postawa młodego gracza nie została niezauważona przez nowy sztab szkoleniowy „The Blues”. Frank Lampard chce, by James został na Stamford Bridge jako konkurent Azpilicuety w walce o pierwszy skład.

Tym samym nie ma za bardzo miejsca w klubie dla Zappacosty. Jak informuje Evening Standard, Włoch może udać się na wypożyczenie. Nie można także wykluczyć definitywnego transferu obrońcy. Byłym piłkarzem Torino interesowały się jakiś czas temu ekipy z Serie A. Na ten moment najbardziej prawdopodobne wydaje się, że Włoch wróci do ojczyzny.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka