Philippe Coutinho ponownie w Liverpoolu? Juergen Klopp wypowiedział się na temat transferu Brazylijczyka!

25.07.2019

Dość niespodziewanie, media w trakcie letniego okna łączyły Philippe Coutinho z powrotem do Liverpoolu. Brazylijczyk musi mierzyć się z falą krytyki w Barcelonie, co z pewnością nie sprzyja w jego dalszej karierze na Camp Nou. Odnośnie ewentualnych przenosin piłkarza do miasta Beatlesów wypowiedział się Juergen Klopp.

Początkowo Coutinho miał zostać następcą Edena Hazarda w Chelsea. Angielskie źródła informowały o wytypowaniu przez zarząd Chelsea właśnie piłkarza „Dumy Katalonii”. Temat transferu 27-latka na Stamford Bridge upadł, gdy „The Blues” ostatecznie nie wystosowali prośby o zamrożenie zakazu transferowego na letnie okno.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka

Po tych doniesieniach, powstały plotki odnośnie przenosin Coutinho do PSG. Philippe miałby zostać włączony do transakcji Neymara. W tym jednak przypadku to zarząd paryskiej ekipy odrzucił taką ofertę. Tym samym wypadła już druga opcja.

Trzecia z nich wydawała się najbardziej absurdalna. Dziennikarze zaczęli dyskutować o możliwym powrocie Coutinho do Liverpoolu. Sam zawodnik miał w bardzo pozytywny sposób rozpatrywać taką ewentualność. Odnośnie transferu wypowiedział się Juergen Klopp. Niemiec uciął wszelkie spekulacje – Lubię Phila. Myślę, że jest fantastycznym zawodnikiem, jednakże to byłby duży, duży, duży, duży wydatek. To nie jest dla nas czas na taką transakcję. 

Wygląda na to, że dalsza gra Philippe Coutinho na Camp Nou wydaje się coraz bardziej prawdopodobna. Brazylijczyk być może będzie mieć okazję, by udowodnić swoje umiejętności, zamykając usta krytykom.

Użyj kodu GRAMGRUBO500 w Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka