Kolejny klub chętny na Lukaku. Dojdzie do dużej wymiany?

27.07.2019

Romelu Lukaku podczas przygotowań do sezonu nadal nie rozegrał ani jednego spotkania w barwach Manchesteru United. Oficjalnie oczywiście z powodu kontuzji, ale tajemnicą poliszynela jest fakt, że Belg czeka zwyczajnie na swoje odejście z klubu.

Do tej pory wszystko wskazywało, że kolejnym pracodawcą 26-latka zostanie Inter. Najnowsze doniesienia „Di Marzio” informują jednak o wstępnej ofercie ze strony Juventusu. Miałaby ona polegać na transakcji wymiennej: Lukaku – Dybala.

Manchester United wykazuje potencjalne zainteresowanie takim rozwiązaniem, lecz ostateczne słowo należy oczywiście do samego Argentyńczyka, który nie wiadomo czy zechce zmienić klub w tym okienku. Jego odmowa będzie szansą dla Interu. Ekipa z Mediolanu przygotowuje kolejną propozycje w wysokości 70 milionów euro plus bonusy.

Do końca transferowego okienka w Anglii pozostało ponad półtora tygodnia. Jeśli zatem oba włoskie kluby chcą zawrzeć umowę z „Czerwonymi Diabłami”, to muszą się śpieszyć. Oddanie Lukaku bez zagwarantowania sobie ewentualnego następcę z pewnością nie będzie wchodziło w grę na Old Trafford.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!