Juventus chciał zaopatrzyć angielski klub w stroje. Przysługa za przysługę sprzed… 116 lat
28.07.2019

Na chwilę przed rozpoczęciem sezonu większość klubów martwi się głównie tym, by w odpowiedni sposób domknąć swoje kadry. Ostatnie szlify bywają stresujące, ale co w sytuacji, kiedy trzeba się martwić nawet o stroje?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Właśnie z takim problemem mierzy się Notts County. Klub, który sezon 2019/2020 spędzi w piątej lidze angielskiej, przez problemy finansowe nie mógł wywiązać się z zobowiązań i opłacić trykotów. Tu pojawił się pewien sprzymierzeńca…

Z odsieczą próbował przybyć Juventus, poinformowany o problemach Notts County. Skąd taki wybór? Okazuje się, że oba kluby mają dość mocno zakorzenione wspólne więzy.

W 1903 roku, kiedy podobne problemy miał Juventus, to właśnie ten angielski zespół podarował swoje stroje w czarno-białe pasy, początkując tym samym taki wizerunek “Starej Damy”, jaki obserwujemy po dziś dzień.

Tym razem z pomocy nic nie wyszło, ponieważ “The Magpies” muszą respektować umowę z Pumą. Stroje czekają już w magazynach, trzeba “jedynie” wnieść opłatę. W niższych ligach niestety nie każdy klub może liczyć na darmowe stroje.

Jednak po tak głośnej akcji i pięknej ofercie “Juve”, Pumie mogło się zrobić w pewien sposób wstyd. Marka oczywiście nie zawiniła, bo wywiązała się ze swojej roli, ale teraz – nawet w ramach dbania o wizerunek – mogłaby podarować Notts County stroje za darmo. Tak, jak innym klubom w topowych ligach.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

typy dnia
kurs 2.12
Olympiakos – Bayern
Bayern liczba goli 2,5
+
kurs 2.09
Galatasaray – Real Madryt
Karim Benzema strzeli gola
TAK
kurs 5.70
Club Brugge – PSG
Dokładny wynik
1:1
kurs 1.73
Juventus - Lokomotiw
Zwycięzca i liczba goli 3,5
1/-
kurs 1.81
Szachtar – Dinamo
Liczba goli 2,5
+
kurs 1.74
Atletico Madryt – Bayer Leverkusen
Obie drużyny strzelą gole
NIE
530PLN
KOD BONUSU:
GRAMGRUBO530