Wolverhampton finalizuje kolejny transfer. Świetny interes „Wilków”?!

28.07.2019

Patrząc na działania „Wilków” od momentu powrotu do Premier League, można odnieść wrażenie, że wszystko w klubie jest przemyślane. Zespół w trakcie letniego okna transferowego w 2018 roku zrealizował kilka ciekawych transakcji, które pozwoliły drużynie zająć wysokie miejsce w lidze. W tym oknie jest podobnie. Do ekipy Wolverhampton za bardzo rozsądne pieniądze ma dołączyć Patrick Cutrone!

O włoskim zawodniku mogliśmy usłyszeć w mediach naprawdę wiele. Nawet mowa tutaj o polskich źródłach. Wszystko za sprawą gry Krzysztofa Piątka w Milanie. Patrick Cutrone miał być rywalem Polaka w walce o pierwszy skład. Rzeczywistość mocno zweryfikowała tę tezę. 21-latek był zmiennikiem Piątka, wchodząc w drugiej części sezonu najczęściej z ławki rezerwowych.

Wygląda na to, iż ekipa z Mediolanu nie wiąże z Cutrone żadnej przyszłości. Jak informuje bowiem wiarygodny dziennikarz z Włoch, Fabrizio Romano, przedstawiciele Wolverhampton uzgodnili już transfer piłkarza z Milanem. „Wilki” mają zapłacić za obiecującego zawodnika 18 milionów euro + bonusy, które mogą wynieść około 4 miliony. Jak na obecne realia, jest to kwota bardzo atrakcyjna.

Na papierze, wzmocnienia Wolverhampton w trakcie tego okna robią wrażenie. Już jakiś czas temu klub zagwarantował sobie definitywny transfer Jimeneza. Zespół zasilili także Leander Dendoncker z Anderlechtu oraz Jesus Vallejo, który spędzi sezon w Premier League na wypożyczeniu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!