Everton nie odpuszcza w sprawie Zahy. Kolejna oferta „The Toffees”!

28.07.2019

Wygląda na to, że przyszłość Wilfrieda Zahy będzie obiektem rozmów aż do końca okna transferowego. W wyścigu o 26-letniego gracza Crystal palace wycofał się najprawdopodobniej Arsenal. Mimo to, Zaha może opuścić klub. O piłkarza cały czas starają się przedstawiciele Evertonu!

Na temat przeprowadzki Wilfrieda zrobiło się nieco głośniej w ostatnich dniach. Media sugerowały o możliwości spełnienia warunków przez Arsenal. Dziennikarze mieli nawet rację. Problem w tym, że „Kanonierzy” zdecydowali się na inny transfer, za podobne pieniądze. Nicolas Pepe w najbliższym czasie ma zostać zawodnikiem londyńskiej ekipy. Klub zapłaci za 24-latka podobne pieniądze, jakie oczekiwał zarząd Crystal Palace.

O Zahę stara się cały czas Everton. Jak informuje dziennikarz Sky Sports, zespół z Goodison Park zaoferował za piłkarza  55 milionów funtów. Do transakcji, „The Toffees” nie dołączają żadnego gracza, co sugerowały niektóre źródła kilka dni temu.

Czy Crystal Palace przyjmie taką propozycję? Najprawdopodobniej nie. Można jednak przypuszczać, że na tym nie skończy się praca przedstawicieli Evertonu. Dodatkowo z gry wypadł Arsenal, dlatego drużyna z miasta Beatlesów nie ma na ten moment poważnego konkurenta w wyścigu o 26-latka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!