Agent Bale’a ponownie wali w Zidane’a. „Tego nigdy między nimi nie było”

29.07.2019

Temat transferu Garetha Bale’a do Chin chyba całkowicie możemy uznać za zamknięty. Walijczyk po dogadaniu się z Jiangsu Suning otrzymał potężny cios od Realu Madryt, który nie zaakceptował oferty chińskiego klubu.

Kością niezgody okazały się oczywiście pieniądze. O ile ekipa z Chinese Super League zaproponowała dla Walijczyka tygodniówkę na poziomie MILIONA FUNTÓW, o tyle dla „Królewskich” kwota odstępnego nie była satysfakcjonująca. Florentino Perez stanowczo stwierdził, że nie ma zamiaru sprzedawać piłkarza takiego kalibru za tak śmieszne pieniądze.

Czy to oznacza, że Walijczyk pozostanie na Santiago Bernabeu? Według agenta, Jonathana Barnetta, relacje jego zawodnika z Zidane’em wykluczają jakąkolwiek współpracę.

– To proste. Zidane zwyczajnie nie lubi Garetha. Nie ma między nimi żadnej relacji i nigdy jej nie było. On nie okazuje szacunku swojemu zawodnikowi, który zrobił tak wiele dla Realu Madryt. Bale ma kontrakt do 2022 roku. Był i jest, moim zdaniem, jednym z trzech lub czterech najlepszych graczy na świecie. Zidane tak jednak nie myśli.

Wybawieniem może okazać się Tottenham, który z pewnością byłby w stanie zapłacić około 50-60 milionów euro za skrzydłowego.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!