Zwłoki mężczyzny znalezione w domu zawodnika Arsenalu

29.07.2019

W historii życiorysów znanych osób, także sportowców, mieliśmy wiele przerażających historii, po których nasz światopogląd nieco się zmieniał. Tym razem na pierwszy rzut oka można się przerazić, widząc najnowsze doniesienia z Egiptu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Według nich, w domu zawodnika Arsenalu, Mohameda Elneny’ego, znaleziono martwego mężczyznę. Odkrycia dokonał ojciec zawodnika, który niezwłocznie powiadomił policję.

Do zdarzenia doszło niedaleko miasta Mahalla Al-Kubra w Egipcie, gdzie Elneny właśnie buduje swój dom. Odpowiednie służby momentalnie zabrały się do pracy, próbując ustalić, co tak właściwie się stało. Wypadek, a może przestępstwo? Rozwiązanie tej tragedii okazało się czystą „karmą”.

Z jednej strony można poczuć małą ulgę, że na terenie domu zawodnika nie doszło do żadnej makabrycznej sceny. Z drugiej jednak wydarzenie i tak jest szokujące, a dla samego zawodnika także stresujące. Świadomość ewentualnego mieszkania w miejscu, w którym niedawno ktoś zginął, z pewnością może powodować pewien „dyskomfort”. Ciekawe, jak z zaistniałą sytuacją poradzi sobie Elneny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!