Zwłoki mężczyzny znalezione w domu zawodnika Arsenalu
29.07.2019

W historii życiorysów znanych osób, także sportowców, mieliśmy wiele przerażających historii, po których nasz światopogląd nieco się zmieniał. Tym razem na pierwszy rzut oka można się przerazić, widząc najnowsze doniesienia z Egiptu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Według nich, w domu zawodnika Arsenalu, Mohameda Elneny’ego, znaleziono martwego mężczyznę. Odkrycia dokonał ojciec zawodnika, który niezwłocznie powiadomił policję.

Do zdarzenia doszło niedaleko miasta Mahalla Al-Kubra w Egipcie, gdzie Elneny właśnie buduje swój dom. Odpowiednie służby momentalnie zabrały się do pracy, próbując ustalić, co tak właściwie się stało. Wypadek, a może przestępstwo? Rozwiązanie tej tragedii okazało się czystą “karmą”.

Z jednej strony można poczuć małą ulgę, że na terenie domu zawodnika nie doszło do żadnej makabrycznej sceny. Z drugiej jednak wydarzenie i tak jest szokujące, a dla samego zawodnika także stresujące. Świadomość ewentualnego mieszkania w miejscu, w którym niedawno ktoś zginął, z pewnością może powodować pewien “dyskomfort”. Ciekawe, jak z zaistniałą sytuacją poradzi sobie Elneny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

typy dnia
kurs 2.12
Olympiakos – Bayern
Bayern liczba goli 2,5
+
kurs 2.09
Galatasaray – Real Madryt
Karim Benzema strzeli gola
TAK
kurs 5.70
Club Brugge – PSG
Dokładny wynik
1:1
kurs 1.73
Juventus - Lokomotiw
Zwycięzca i liczba goli 3,5
1/-
kurs 1.81
Szachtar – Dinamo
Liczba goli 2,5
+
kurs 1.74
Atletico Madryt – Bayer Leverkusen
Obie drużyny strzelą gole
NIE
530PLN
KOD BONUSU:
GRAMGRUBO530