Zwłoki mężczyzny znalezione w domu zawodnika Arsenalu
29.07.2019

W historii życiorysów znanych osób, także sportowców, mieliśmy wiele przerażających historii, po których nasz światopogląd nieco się zmieniał. Tym razem na pierwszy rzut oka można się przerazić, widząc najnowsze doniesienia z Egiptu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Według nich, w domu zawodnika Arsenalu, Mohameda Elneny’ego, znaleziono martwego mężczyznę. Odkrycia dokonał ojciec zawodnika, który niezwłocznie powiadomił policję.

Do zdarzenia doszło niedaleko miasta Mahalla Al-Kubra w Egipcie, gdzie Elneny właśnie buduje swój dom. Odpowiednie służby momentalnie zabrały się do pracy, próbując ustalić, co tak właściwie się stało. Wypadek, a może przestępstwo? Rozwiązanie tej tragedii okazało się czystą “karmą”.

Z jednej strony można poczuć małą ulgę, że na terenie domu zawodnika nie doszło do żadnej makabrycznej sceny. Z drugiej jednak wydarzenie i tak jest szokujące, a dla samego zawodnika także stresujące. Świadomość ewentualnego mieszkania w miejscu, w którym niedawno ktoś zginął, z pewnością może powodować pewien “dyskomfort”. Ciekawe, jak z zaistniałą sytuacją poradzi sobie Elneny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

typy dnia
kurs 2.36
Liverpool FC – Manchester United
Salah strzeli gola
TAK
kurs 1.62
FC Barcelona – Granada
Barcelona liczba bramek 2,5
+
kurs 2.30
Genoa – AS Roma
Edin Dzeko strzeli gola
TAK
kurs 2.92
Real Madryt – Sevilla
Real Madryt wygra do 0
TAK
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550