Arsenal pozbędzie się niechcianego piłkarza? „Kanonierzy” mogą zarobić spore pieniądze

30.07.2019

Jeśli dziś przeprowadzilibyśmy ankietę i zapytalibyśmy kibiców Arsenalu, jakiego piłkarza pożegnaliby ze swojej drużyny, wielu z nich wskazałoby na Shkodrana Mustafiego. Ich marzenia już niebawem mogą się spełnić, ponieważ zainteresowanie Niemcem wykazuje Monaco.

27-latek od czasu odejścia z Valencii przeżywa trudny okres, o czym dobitnie przypominają mu kibice. Podczas niedzielnego meczu z Lyonem, defensor został nawet wygwizdany przez sympatyków londyńskiego klubu.

Według doniesień „L’Equipe”, z tej trudne sytuacji Mustafiego chce wyciągnąć Monaco. Wartość reprezentanta Niemiec ocenia się w tej chwili na 30 milionów funtów, ale ten transfer może być zależne od kilku czynników. Wraz z prawdopodobnym odejściem Laurenta Koscielnego, kadra „Kanonierów” mogłaby wówczas uszczuplić się o dwóch obrońców. Jeśli dodamy do tego uraz Roba Holdinga – sytuacja nie jest godna pozazdroszczenia.

Wydaję się zatem, że odejście niemieckiego obrońcy nie zostanie sfinalizowane bez znalezienia jego następcy. Sporym problemem jest jednak czas trwania okienka transferowego, ponieważ zamyka się ono już 8 sierpnia.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!