Dwie strzelby kontra Cristiano Ronaldo

30.06.2018
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:34
kurs 2.8
Mistrzostwa Świata
Urugwaj - Portugalia
X

W sobotę w 1/8 finału mistrzostw świata dojdzie do ciekawego pojedynku Urugwaju z Portugalią. Będzie to nie tylko pojedynek dwóch zespołów, ale przede wszystkim stracie duetu Luis Suarez – Edinson Cavani z Cristiano Ronaldo.

Ronaldo na koncie ma cztery trafienia, a duet napastników Urugwaju – trzy. Dwa razy do siatki rywali trafił Suarez, a raz Cavani. Zawodnikowi Realu Madryt nie będzie łatwo poprawić strzelecki dorobek. Urugwaj podczas turnieju w Rosji nie stracił jeszcze bramki!

Aktualni mistrzowie Europy po fenomenalnym spotkaniu z Hiszpanią (3:3) w kolejnych spotkaniach męczyli się z Marokiem (1:0) i Iranem (1:1). Urugwaj z kolei przeciętnie wypadł w dwóch pierwszych meczach, po 1:0 z Arabią Saudyjską i Egiptem, a dopiero w trzecim starciu z Rosją (3:0) pokazał swoją siłę.

Cristiano Ronaldo

Analitycy z Lvbet minimalnie większe szanse na końcowy triumf dają zespołowi z Ameryki Północnej (kurs 2.8), Portugalia – 2.7. Należy jednak pamiętać, że Portugalia ostatnią porażkę w mistrzostwach świata lub Europy poniosła cztery lata temu na stadionie Fonte Nova w Brazylii, 0:4 z Niemcami. Obie reprezentacje grały ze sobą po raz ostatni w 1972 roku. Padł wówczas remis 1:1, a sześć lat wcześniej zespół z Europy wygrał 3:0.

W tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest remis do przerwy (kurs 1.78), a także, mała liczba bramek. Kurs na poniżej 2,5 gola w meczu – 1.43. W ogóle byśmy się nie zdziwili, gdyby o awansie którejś z drużyn do kolejnej rundy zadecydowało jedno trafienie (kurs 2.3)