„Super Mario” jednak nie taki super? Balotelli może trafić do… Brazylii!

06.08.2019

Sporo zaskakujących piłkarskich informacji dociera do nas w ostatnich dniach. Jest to związane oczywiście z oknem transferowym. Bohaterem jednej z takich wiadomości jest Mario Balotelli. Według doniesień m.in. włoskich źródeł, 28-letni Włoch może podpisać kontrakt z Flamengo!

Balotelli pod koniec stycznia tego roku podpisał półroczny kontrakt z Marsylią. Wybór zawodnika wydawał się zrozumiały, gdyż od sezonu 2016/2017 napastnik występował w Ligue 1. Pobyt w zespole Stade Velodrome okazał się całkiem udany. Mario rozegrał 15 ligowych spotkań, strzelając osiem bramek. Jak na zawodnika, który we wcześniejszej fazie sezonu nie mógł trafić do siatki przez dziesięć meczów, wynik okazał się wręcz zaskakujący.

Mimo to, klub nie zamierzał dalej współpracować z charyzmatycznym Włochem. Balotelli został zatem wolnym piłkarzem. 28-latek najwidoczniej nie przebiera specjalnie w ofertach. Mamy już końcówkę okresu przygotowawczego, a tymczasem Balotelli nadal pozostaje bez zespołu.

Jak informuje Nicolo Schira z Gazzetta dello Sport, Mario otrzymał całkiem zaskakującą ofertę. Brazylijskie Flamengo zaproponowało napastnikowi dwuletni kontrakt, na mocy którego zarobi 8 milionów euro. Co ciekawe, Balotelli poważnie rozważa przenosiny do Rio de Janeiro. Potwierdził to prezes klubub – Mario wykazał zainteresowanie grą w naszym zespole. Wyznał, że mógłby dołączyć do klubu.

Dla Flamengo byłoby to już trzecie wzmocnienie „wielkim nazwiskiem”. Do zespołu przybyli bowiem Filipe Luis i Rafinha.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!