Robert Lewandowski skomentował transfer Philippe Coutinho!

17.08.2019

W końcu Bayern ruszył w kontekście transferów ofensywnych zawodników. Kilka dni temu zawodnikiem niemieckiej drużyny został Ivan Perisic. W piątkowy wieczór zespół zasilił Philippe Coutinho. Transakcje Brazylijczyka postanowił skomentować napastnik Bayernu, Robert Lewandowski. 

Reprezentant Polski dość regularnie wypowiadał się na temat aktywności swojego klubu na rynku transferowym. 30-latek dawał jasno do zrozumienia, iż Bayern musi wzmocnić swój skład o kilku topowych zawodników. Philippe Coutinho z pewnością należy do tego grona. Co prawda były gracz m.in. Liverpoolu ma za sobą przeciętny sezon w Barcelonie, to 27-latek może dodać Bawarczykom sporo jakości w ofensywie.

Podobne zdanie na ten temat ma Robert Lewandowski. Polak pozytywnie ocenił najnowsze wzmocnienie Bayernu – Philippe to fantastyczny zawodnik, który jest mile widziany w naszym zespole. Nie wydaje mi się, że będzie potrzebować dużo czasu na dostosowanie się do naszego stylu i pomysłu na grę. Myślę, że jest typem gracza, który nie ma takich problemów.

Napastnik Bawarczyków dodał także, iż na wzmocnieniu drużyny w postaci Coutinho najprawdopodobniej nie zakończy się działalność zespołu na rynku transferowym – Możemy być zadowoleni z obecnego składu. Wiem jednak, że ktoś najprawdopodobniej dołączy jeszcze do drużyny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!