„A Star Is Born” – ma 16 lat i właśnie został MVP wygranego meczu z PSG

19.08.2019

W piłce nożnej nie ma czegoś takiego jak próżnia. Jedni odchodzą, kończą kariery, ale w ich miejsce pojawiali się i będą się pojawiać kolejne perełki. Jedną z nich właśnie stał się Eduardo Camavinga, młody zawodnik Rennes.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Defensywny pomocnik, który dopiero trzeci raz wybiegł na boiska Ligue 1, zadziwił wszystkich. Podobnie jak jego Rennes, które sensacyjnie ograło mistrza Francji, wielkie PSG. Camavinga nie tylko zaliczył asystę przy golu na 2:1 i asystę drugiego stopnia przy pierwszym trafieniu. Cyferki potrafią zakłamywać rzeczywistość, ale nastolatek naprawdę zadziwił.

Pewna gra, zero kompleksów, przebojowość, nieustępliwość, dobre przerzuty (3/3), najwięcej przechwytów (3/3), 60 kontaktów z piłką, do tego 98-procentowa skuteczność podań. Jak na zawodnika, który dopiero 10 listopada skończy 17 lat, naprawdę „nieźle”. Nieczęsto jakiś nastolatek zostaje MVP spotkania przeciwko PSG…

Urodzony w Angoli Francuz już teraz prowokuje pytania typu: „Ciekawe, kto zapłaci za niego za rok 200 milionów”. Mówi się, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i z pewnością musimy poczekać kilka tygodni/miesięcy, by lepiej go ocenić. Mimo wszystko już teraz przecieramy oczy ze zdumienia myśląc sobie: „WOW!” Jak myślicie, zrobi wielką karierę?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!