Rozlosowano fazę grupową Ligi Mistrzów. Mamy hitowe starcia!

29.08.2019

Wszystko jasne. W czwartek po godzinie 18:00 w Monako poznaliśmy fazę grupową Ligi Mistrzów. Jakie europejskie starcia będą śledzić kibice w najbliższych miesiącach? Czy jesteśmy świadkami zawsze wyczekiwanej grupy „śmierci”? Zachęcamy do zapoznana się z losowaniem LM. 

O emocjach związanych z fazą grupową wspominaliśmy już wcześniej. Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystko za sprawą bardzo silnej grupy reprezentantów z różnych krajów. Wystarczy powiedzieć, że w czwartym koszyku mieliśmy takie ekipy jak Atalanta, Lipsk czy Lille.

Po klasycznej ceremonii losowania wszystko stało się jasne. Oto grupy:


Niezwykle ciekawie zapowiadają się starcia w fazie grupowej. Mamy bowiem do czynienia z takimi rywalizacjami jak PSG-Real, Barcelona-Borussia, Juventus-Atletico czy Liverpool-Napoli. Wydaje się jednak, że grupą śmierci można nazwać grupę F. Prócz wspomnianej „Dumy Katalonii” i ekipy z Dortmundu mamy Inter, który dowodzi Antonio Conte. Bardzo wyrównane grupy to natomiast grupy G (Zenit, Benfica, Lyon Lipsk) oraz H (Chelsea, Ajax, Valencia, Lille).

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!