Wymiana na linii Eintracht-Milan staje się faktem!

02.09.2019

Ostatnie godziny okna transferowego z reguły są bardzo gorące. Tym razem nie będzie inaczej. Przed nami kilka ciekawych transakcji. O dość sporej wymianie możemy powiedzieć w kontekście dwóch klubów. Do Eintrachtu trafi Adre Silva, natomiast Milan zasili Ante Rebic!

Dość niespodziewanie włoskie media zaczęły informować w weekend o możliwych przenosinach Rebicia do Mediolanu. Spekulacje podgrzał fakt, iż Chorwat nie znalazł się w kadrze meczowej swojego zespołu na starcie z Dusseldorfem. Jak poinformowali dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego, Ante pojawił się już w niedziele we Włoszech, by przejść testy medyczne przed transferem do Milanu.

Rossoneri sprowadzą ofensywnego gracza na zasadzie wypożyczenia. Drużyna z Serie A ma zagwarantować sobie opcję wykupu piłkarza po sezonie. Mówi się o kwocie 25 milionów euro plus ewentualne bonusy. Przedstawiciele Eintrachtu szybko zapewnili sobie następcę, gdyż do zespołu ma dołączyć… Andre Silva z Milanu. Wszelkie doniesienia potwierdził już dyrektor sportowy niemieckiego zespołu.

Dla mediolańskiej ekipy będzie to już drugie wzmocnienie w ofensywie. Rafael Leao dołączyć do Milanu na początku sierpnia z Lille. Portugalczyk do tej pory wystąpił w jednym ligowym spotkaniu, przebywając na murawie 15 minut.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!