Salihamidzić twardo o Lewandowskim. „Nie powinien tego robić publicznie”

02.09.2019

Robert Lewandowski w ostatnich latach zwykle nie nabiera wody w usta, kiedy jest pytany o aktualną sytuację Bayernu Monachium. Polak latem krytykował działania swojego klubu na rynku transferowym, twierdząc, że kadra zespołu nadal potrzebowała odpowiednich wzmocnień. Po jakimś czasie postanowił odpowiedzieć mu Hasan Salihamidzić.

Pomimo sporej krytyki, mistrz Niemiec podczas trwającego nadal okienka sprowadził Lucasa Hernandeza, Benjamina Pavarda, Ivana Perisicia czy Philippe Coutinho. Takie transfery nie zostały odebrane jednak za należyte wzmocnienia, choć sam Lewandowski po zakontraktowaniu Brazylijczyka przyznał, że jego opinia uległa zmianie.

Mimo to dyrektor sportowy Bayernu w wywiadzie dla magazynu „Kicker” postanowił skomentować słowa polskiego napastnika:

– Oczywiście, ze doceniamy dokonania Roberta, to napastnik światowej klasy. Jednak Lewandowski nie musi się martwić o moją pracę, czy działania Karla-Heinza Rummenigge oraz Uliego Hoenessaa. Na pewno nie powinien robić tego publicznie. Myślę, że to zrozumiał.

Kontrakt Bośniaka z klubem wygasa już tego lata. Do tej pory nie było żadnych dyskusji na temat jego przedłużenia. Czy 42-latek zostanie na dłużej w Monachium?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!