Transferowe szaleństwo Martina Skrtela. Słowak ponownie znalazł nowy klub!

02.09.2019

Kto by się spodziewał, że 34-letni Martin Skrtel tak często będzie wskakiwać na pierwsze strony gazet. Nie jest to do końca spowodowane wysoką formą zawodnika. Słowak w niedzielę rozwiązał kontrakt z Atalantą, do której trafił na początku sierpnia. Piłkarz szybko znalazł nową ekipę, uśmiechając się ponownie do ligi tureckiej. 

Już podczas zakontraktowania Skrtela przez Atalantę pojawiły się opinie odnośnie dziwnego wyboru włoskiej ekipy. Zespół, który w sezonie 2019/2020 będzie grać w Lidze Mistrzów sprowadza 34-letniego defensora, którego obecne umiejętności odbiegają od standardów topowych europejskich lig. Być może odnośnie formy Skrtela na własnej skórze musiała przekonać się Atalanta. Zespół z Bergamo rozwiązał kontrakt ze Słowakiem po trzech tygodniach.

Wpływ na taką decyzję miała mieć przede wszystkim słaba postawa piłkarza na treningach. Martin Skrtel nie prezentował odpowiedniego poziomu. No cóż, nie możemy udawać zaskoczonych. W miejsce Skrtela przyszedł do włoskiej ekipy Simon Kjaer. Sam Martin również szybko rozwiązał kwestie swojej przyszłości.

34-latek podpisał umowę z Istanbul Basaksehir. Jest to klub występujący w Super Lig. Oznacza to, iż Skrtel wrócił po krótkiej rozłące do ligi tureckiej. Doświadczony obrońca w trakcie trzech ostatnich sezonów występował w Fenerbahce.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!