Del Bosque przejechał się po Neymarze. Czy dla Brazylijczyka jest jeszcze nadzieja?

05.09.2019

Wróciły mecze reprezentacyjne, wróciły wypowiedzi znanych osobistości. Tym razem przepytano Vicente del Bosque, czyli legendarnego trenera Realu Madryt, ale i kontynuatora dzieła Luisa Aragonesa w reprezentacji Hiszpanii.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Poza kadrą, nie zabrakło pytań o bieżące wydarzenia na hiszpańskich boiskach. Jak się pewnie domyślacie, gorącym tematem był także Neymar i nieudana próba ponownego ściągnięcia go na Camp Nou. Co myśli o tym 68-latek?

– Dla całej LaLiga jego transfer na pewno byłby dobrą wiadomością. Gdybym jednak pracował w Barcelonie w ogóle był nie podejmował tego tematu. Neymar na pewno jest doskonałym zawodnikiem, ale nie lubię go z innych powodów. W przeszłości często zachowywał się źle, albo bardzo źle. Jeśli zrobilibyśmy ankietę wewnątrz klubu, to pewnie więcej niż 50 procent osób jest niechętnie nastawiona wobec niego. Z jakiegoś powodu tak jest – stwierdził Hiszpan.

Del Bosque to już kolejna z wielu osób, które Neymar najzwyczajniej w świecie irytuje. Kosmiczne umiejętności i predyspozycje, niestety nie poparte rzeczami, za które podziwiamy m.in. Leo Messiego, Cristiano Ronaldo czy Roberta Lewandowskiego. Gdyby Brazylijczyk skupił się na piłce, byłby wielki. Niestety jakiś czas temu obrał inną drogę i teraz widzimy, jakie przyniosło to efekty.

Jak myślicie, czy zawodnik, który w lutym skończy 28 lat, ma jeszcze szansę na walkę o Złotą Piłkę? Jeśli tak, to w jakim klubie? Bo w to, że zostanie w PSG na dłużej, nie wierzy już raczej nikt…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!