Waldemar Fornalik z nowym kontraktem!

05.09.2019

Najważniejsze wzmocnienie Piasta w ostatnich miesiącach. Waldemar Fornalik podpisał z gliwicką ekipą nowy kontrakt. Mistrz Polski wierzy w filozofię szkoleniowca i nie jest to zaskakująca wiadomość. Podpisana umowa będzie obowiązywać do 2021 roku oraz zawiera podpunkt odnośnie kolejnego przedłużenia!

Były selekcjoner reprezentacji Polski trafił do Gliwic w połowie września 2017 roku. Największym sukcesem szkoleniowca jest niewątpliwie triumf w Ekstraklasie podczas sezonu 2018/2019. Razem z drużyną Waldemar Fornalik mógł cieszyć się z mistrzostwa kraju.

Nowe rozgrywki nie dostarczają już kibicom Piasta tyle powodów do szczęścia. Zespół odpadł zarówno z kwalifikacji do Ligi Mistrzów, jak z eliminacji do Ligi Europy. Sytuacja w lidze wygląda przyzwoicie, choć nie przypomina finiszu ubiegłej kampanii. Piast zajmuje siódme miejsce, a strata do lidera wynosi cztery punkty.

Zarząd gliwickiego klubu wierzy w projekt Waldemara Fornalika. 56-latek przedłużył swoją umowę do 2021 roku. W kontrakcie widnieje także zapis o kolejnych dwunastu miesiącach w zespole. Dłuższy pobyt w drużynie skomentował sam trener na łamach oficjalnej strony klubu – Jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. W Piaście stworzono świetne warunki pracy, które pozwalają w odpowiedni sposób zarządzać drużyną. Dobrze czuję się w Gliwicach i to właśnie tutaj osiągnąłem życiowy sukces w mojej karierze trenerskiej.

Fot. YouTube

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!