Manchester United przygotowuje plan do zatrzymania Pogby

06.09.2019

Kibice Manchesteru United do ostatnich dni transferowego okienka bali się o przyszłość Paula Pogby w ich klubie. Ostatecznie Francuz został na Old Trafford, choć „Czerwone Diabły” dość długo odrzucali wstępne zaloty ze strony Realu Madryt.

Możemy się spodziewać, że „Królewscy” zimą lub kolejnego lata wrócą z kolejną ofertą za francuskiego pomocnika. Jest to oczywiście zależne przede wszystkim od pozostania na stanowisku szkoleniowca Zinedine’a Zidane’a, który niejednokrotnie publicznie zachwalał swojego rodaka.

Klub z Anglii nie ma jednak zamiaru bezczynnie przypatrywać się tej sytuacji i już planuje przechytrzyć Real. Zgodnie z informacji „L’Equipe” wiceprezes klubu, Ed Woodward, skontaktował się z Mino Raiolą w celu omówienia warunków nowej umowy. Obecny kontrakt Pogby wygasa w 2021 roku, ale United zagwarantowali sobie możliwość przedłużenia go o kolejny rok.

Co na to ekipa z Madrytu? Latem ze strony Realu zabrakło decyzji, aby złożyć ofertę za rozgrywającego. Od początku okienka zarządcy angielskiego klubu zażądali wysokiej kwoty na poziomie 150 milionów funtów, która okazała się zbyt wygórowana.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!