Szokujący zwrot akcji. Chelsea wróci na rynek transferowy już w styczniu?!

08.09.2019

Pierwotnie zakaz transferowy Chelsea miał potrwać przez dwa pełne okienka.  Mimo to „The Blues” już niebawem mogą otrzymać odwieszenie tego zakazu. Powód? Przypadek Manchesteru City.

Ekipa z Londynu została ukarana przez FIFA po tym jak klub dopuścił się łamania przepisów związanych z transferami graczy poniżej 18 roku życia. Mimo to ostatnie wydarzenia skłoniły władze angielskiego klubu, aby złożyć odwołanie do Sądu Arbitrażowego ds. Sportu, aby ograniczyć zawieszenie do jednego okienka, które 8 sierpnia dobiegło już końca.

Jednym z wiodących argumentów ma być sytuacja związana z Manchesterem City, który za podobne przewinienia otrzymał jedynie karę finansową. Według informacji „The Mirror” czołowi agenci zostali poinformowani, że Chelsea wraca do gry w styczniu. Chociaż drużyna Franka Lamparda oficjalnie nie skomentowała swojej strategii apelacyjnej, nie powstrzymało to ich od rozmów z pewnymi przedstawicielami piłkarzy.

Z pewnością wzmocnienia pomogłyby Frankowi Lampardowi, który w czterech początkowych kolejkach zgromadził zaledwie pięć punktów. Anglik stawia przede wszystkim na młodzież, a ta obecnie nie zawodzi. Mimo to drużynie brakuje jakości przede wszystkim w defensywie i z taką grą w tej strefie boiska awans do TOP4 Premier League będzie niemożliwy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!