Czy można wymarzyć sobie lepszy start? Eddie Nketiah rozkochuje w sobie Anglię

08.09.2019

Eddie Nketiah. Kojarzycie chłopaka? Jeśli nie, to nic straconego – w niedalekiej przyszłości na pewno usłyszycie o nim jeszcze nie jeden raz. Utalentowany zawodnik w końcu zaczął pokazywać to, co potrafi.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Czasami zdarzają się kariery, które nabierają tempa w niesamowicie szybkim tempie. Jakiś czas temu tak było m.in. z Marcusem Rashfordem, „specem od debiutów”. Dużo wskazuje na to, że mamy okazję obserwować podobny przypadek. Co ciekawe, również za sprawą innego angielskiego zawodnika, który przy okazji jest… ulubieńcem Iana Wrighta.

Nketiah przeżywa fantastyczny okres. Już w presezonie zdobył trzy bramki dla Arsenalu, następnie został wypożyczony do Leeds United. Potem zadebiutował w kadrze U-23 zdobywając bramkę, a ta sztuka udała mu się także chwilę później w debiucie w Championship. Mało? Nketiah pokonał bramkarza rywali także w debiucie w Pucharze Ligi Angielskiej. Udał się też na mecze z kadrą U-21, gdzie… zdobył dwie bramki.

20-latek trafił do Arsenalu przed czterema laty, po tym, jak wcześniej uczył się piłkarskiego fachu w barwach Chelsea. Choć Nketiah do tej pory był jedynie dużym talentem, chyba możemy zacząć mówić o przełomowej chwili. Czy pod wodzą Marcelo Bielsy, mając więcej szans na grę, napastnik wskoczy kilka poziomów wyżej i stanie się gotowym „materiałem” na gwiazdę?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!