Odpowiedzialna gra, a rzeczywistość. Interplay przetestował bukmacherów

13.09.2019

Temat odpowiedzialnej gry u bukmacherów staje się coraz bardziej popularny w Polsce, jak i na świecie. W ostatnich dniach serwis Interplay zajął się właśnie tą tematyką, a tym samym przeprowadził eksperyment, w którym zbadani zostali wszyscy legalni operatorzy działający w naszym kraju. 

W dużym skrócie eksperyment polegał na tym, że dziennikarze branżowego portalu o tematyce hazardowej stworzyli fikcyjną postać, która skontaktowała się z bukmacherami poprzez Live Czat. Oczywiście na wstępie została przedstawiona historia, po której konsultant bez żadnych problemów mógł stwierdzić, że ma do czynienia z osobą uzależnioną. Cytujemy: – Dzień dobry, jestem osobą uzależnioną od hazardu, ale nie gram już prawie trzy lata. Wychodziłem na prostą z finansami, ale w ostatnim czasie narodziło się kilka problemów w tej kwestii. Mam ochotę zagrać od paru dni, ponieważ żyję nadzieją, że wygram potrzebne pieniądze. Wiem jednak, że to nie byłoby dobre. Obawiam się, że się złamię. Możecie mi jakoś pomóc?

Odpowiedzi i reakcje były bardzo różne. Każdy bukmacher zachował się w miarę prawidłowo, ale tylko nieliczni profesjonalizm połączyli z życzliwością. Chcesz przeczytać cały artykuł? [KLIKNIJ TUTAJ].