Pięć lat na cenzurowanym. Arda Turan skazany!

11.09.2019

Doigrał się. Arda Turan, który na murawie nigdy nie odpuszczał i często przesadzał ze swoimi zachowaniami, zrobił to także w normalnym życiu. Wydarzenia sprzed niemal roku nie ujdą mu na sucho.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Przypomnijmy – turecki piłkarz w październiku ubiegłego roku podczas jednej z imprez miał podrywać, a nawet napastować żonę znanego muzyka, Berkaya. Kiedy ten zareagował, między mężczyznami doszło do sprzeczki, podczas której Turan złamał „rywalowi” nos. Kiedy ten trafił do szpitala, piłkarz miał udać się do szpitala z bronią palną, prosić parę o wybaczenie: – Nie wiedziałem, że to twoja żona. Jest mi przykro, możesz mnie zabić – stwierdził. Według niektórych doniesień miał także trzykrotnie wystrzelić do stojącej na korytarzu kserokopiarki.

Jak podają najnowsze informacje, w związku z tamtymi wydarzeniami Arda Turan został właśnie skazany na dwa lata, osiem miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności. Zarzuty? – „Celowe zranienie” oraz „użycie broni palnej w celu wywołania strachu, niepokoju lub paniki”. Uniewinniono go jedynie w kwestii rzekomego molestowania seksualnego.

Czy to oznacza nieuniknioną odsiadkę dla 32-latka? Nie, a przynajmniej na razie. Wyrok został wydany w zawieszeniu na okres pięciu lat – jeśli w tym okresie turecki zawodnik wypożyczony do Istambułu Basaksehir znów dopuści się przestępstwa, wyląduje za kratkami. Sądząc po tym, co słychać u niego w ostatnim czasie, nie jest to wykluczone…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!