„Pobyt w tym klubie był dla mnie najlepszym doświadczeniem”

12.09.2019

Jose Mourinho w swojej karierze prowadził wielu fantastycznych zawodników. Numerem jeden na jego liście musi być jednak Cristiano Ronaldo. W najnowszym wywiadzie Portugalczyk określił swojego rodaka „fenomenem”.

Pięciokrotny zwycięzca Złotej Piłki udowodnił, że jest jednym z najlepszych graczy wszech czasów jeśli weźmiemy pod uwagę skuteczność. 34-latek w karierze klubowej zanotował już 600 bramek, dodając do tego sporo trafień w kadrze.

– To co robi Cristiano kompletnie mnie nie zaskakuje. W wieku 34 lat jest najlepszym graczem, który gra dla topowej drużyny i ma wielkie ambicje. Jest fenomenem pod względem genetycznym i mentalnym. On myśli tylko o wygrywaniu i każdego dnia chce być lepszy. Kiedy w wieku 50 lat FIFA zaprosi go na mecz legend, to z pewnością zdobędzie gola. Jestem pewien, że tak będzie.

„The Special One” miał okazję pracować z Ronaldo przez trzy lata. To właśnie ten czas były szkoleniowiec „Królewskich” pamięta najlepiej w swojej karierze.

– Pobyt w Realu Madryt był dla mnie najlepszym doświadczeniem ze względu na to, czego nauczyłem się tam jako trener oraz człowiek. To najlepsze wspomnienie mojej kariery.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!