Mario Mandzukic coraz bliżej transferu. Trwają zaawansowane rozmowy!

15.09.2019

Przygoda Mario Mandzukicia z Juventusem najprawdopodobniej dobiega końca. Maurizio Sarri nie widzi chorwackiego napastnika w swoich planach. Okno w Europie jest już zamknięte, więc utytułowany piłkarz musi poszukać innego rozwiązania. Jak informują włoscy dziennikarze, Mandzukic trafi do jednej z katarskich ekip!

Sytuacja 33-latka w klubie jest zła, by nie powiedzieć bardzo zła. Mario nie rozegrał jeszcze ani jednej minuty w tym sezonie Serie A. Chorwat nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych w sobotnim starciu z Fiorentiną. Dodatkowo klub nie zgłosił byłego gracza Bayernu do rozgrywek Ligi Mistrzów. Taki rozwój wydarzeń mógł sugerować, iż w najbliższej przyszłości Mario Mandzukic opuści klub.

Napastnik nie będzie jednak czekać do zimowego okna. Jak informuje bowiem Fabrizio Romano, agent zawodnika prowadzi już zaawansowane rozmowy z katarskim zespołem. Na ten moment trudno wskazać o jakiej ekipie konkretnie mowa. Dodatkowo nie są także znane warunki transferu oraz umowy piłkarza z nowym klubem.

Jedno wydaje się natomiast pewne. Kibice „Starej Damy” nie zobaczą już na boisku Mario Mandzukicia w koszulce turyńskiej ekipy. Tym samym zakończy się czteroletnia przygoda 33-latka z Juventusem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Fot. YouTube