Oficjalnie: David de Gea przedłużył kontrakt z Manchesterem United!

16.09.2019

Koniec spekulacji. David de Gea będzie kontynuował swoją karierę na Old Trafford. Manchester United za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż hiszpański bramkarz przedłużył umowę z „Czerwonymi Diabłami”. Jest to bardzo ważne „wzmocnienie” dla ekipy Solskjaera!

O przyszłości goalkeepera angielskie media spekulowały przez wiele miesięcy. Z jednej strony pojawiały się informacje o bliskim porozumieniu piłkarza z klubem w sprawie nowego kontraktu. Z drugiej jednak nie wykluczano przeprowadzki 28-latka po zakończonym sezonie. Wszelkie plotki są już nieaktualne. David de Gea zadecydował, by dalej grać w barwach wielokrotnego mistrza Anglii.

Hiszpan podpisał umowę do 2023 roku. W kontrakcie załączona jest również opcja, która umożliwia przedłużenie pobytu zawodnika o kolejne dwanaście miesięcy. Jest to bardzo dobrze znana kibicom „Czerwonych Diabłów” praktyka. Klub z reguły podpisuje takie umowy z piłkarzami.

Dla ekipy z Old Trafford to bardzo ważne wzmocnienie. Zespół mógł stracić bowiem bramkarza w przyszłym roku ze względu na wygasający kontrakt.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!