Klopp wybrał najlepszy obecnie klub na świecie
16.09.2019

Pomimo zwycięstwa w Lidze Mistrzów i zajmowaniu pozycji lidera w Premier League, Juergen Klopp nie ma zamiaru popadać w samozadowolenie. Niemiec zdaje sobie sprawę, że jego drużynie nadal musi się rozwijać, podpatrując przy tym inne klasowe drużyny – między innymi Manchester City.

Przed meczem Ligi Mistrzów przeciwko Napoli niemiecki szkoleniowiec tryskał humorem. Patrząc na ostatnie wyniki „The Reds” i najważniejszych rywali w walce o mistrzostwo Anglii trudno mu się oczywiście dziwić. Mimo to 52-latek póki co nie daje się ponieść emocjom i wyczucie u niego jakiekolwiek pychy jest wręcz niemożliwe.

– Nie możemy nazywać się najlepszym zespołem w Europie, ponieważ jest nim Manchester City.

Czy to nie jest jednak zwykła kurtuazja? Manchester City za Pepa Guardioli nadal nie potrafił awansować choćby do półfinału Champions League, choć w poprzednim sezonie zdominowali oni krajowe rozgrywki, zgarniając wszystkie trzy puchary. Hiszpan jednak doskonale w głębi duszy wie, że jego klub potrzebuje w końcu europejskiego trofeum, o którym marzy od kilku lat.

Na drugim biegunie jest ekipa z Anfield, która zaliczyła dwa pobyty w finale na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów. Powyższe słowa Kloppa należy zatem traktować wyłącznie z przymrużeniem oka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!