Zmiany czas zacząć. „Przegląd Sportowy” ma nowych felietonistów!

17.09.2019

Przed dwoma tygodniami dość nieoczekiwanie spadła na nas wiadomość o dużych, a nawet bardzo dużych zmianach w „Przeglądzie Sportowym”. Najstarszy polski dziennik sportowy w najbliższej przyszłości prawdopodobnie zacznie wyglądać zupełnie inaczej, niż dotychczas. Właśnie mamy pierwsze konkrety.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Po tym, jak poinformowano o rozejściu się dróg „PS” i Przemka Rudzkiego, czyli redaktora naczelnego, szybko posypały się kolejne gorące newsy. Z wydawnictwa odeszli także także Michał Pol, czyli zdecydowanie jedna z twarzy „Przeglądu”, jak również felietoniści tacy jak Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski czy Tomasz Ćwiąkała.

Kilkanaście dni trwała ta pewnego rodzaju próżnia, ale już wiemy, kto dołączy na stałe do składu felietonistów. Wspomnianą trójkę zastąpią bowiem Kamil Kosowski i Artur Wichniarek oraz były siatkarz Łukasz Kadziewicz. Teksty pierwszego z nich będziemy mogli przeczytać we wtorki, Artura w soboty, a Łukasza w piątki.

Przypomnijmy – w lipcu, w porównaniu z ubiegłym rokiem, średnia sprzedaż „Przeglądu Sportowego” ogółem spadła o niespełna 17%, postanowiono więc działać. Czy praca wykonywana przez Przemka Rudzkiego była niewystarczająca? Patrząc na to, jakie projekty udało mu się wypromować razem ze swoją załogą, trudno o taką ocenę. Zobaczymy, jak „PS” zmieni się w przyszłości pod kierownictwem Michała Kołodziejczyka i czy będą to zmiany na plus.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!