„W Neapolu też są głupi ludzie” – szczery Ancelotti poleca miasto fanom „The Reds”

17.09.2019

Już dziś wieczorem początek tegorocznej Ligi Mistrzów. Tym razem od razu zaczynamy „z grubej rury” i będziemy mogli obejrzeć kilka hitów. Na jeden z nich zapowiada starcie Napoli – Liverpool. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w fazie grupowej także przed rokiem, a „Azzurri” byli nawet bliscy wyeliminowania „The Reds”.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jak dobrze wiemy, w wielu miejscach świata kibice bywają specyficzni. Najlepiej zachowywać się w nich spokojnie i zbytnio nie wychylać, by nie narazić się na niepotrzebne zaczepki, a czasem także coś więcej. Do takich miejsc teoretycznie można też zaliczyć Neapol, czyli miasto „kamorry”, w którym lepiej nie zapędzać się w ciemne zaułki i nie nosić drogich zegarków. O tym ostatnim przekonało się już m.in. kilku zawodników SSC Napoli.

Także przed dzisiejszym meczem Liverpool ostrzegł swoich kibiców. Klub zalecił, by ci na wszelki wypadek nie nosili czerwonych koszulek, które mogłyby okazać się wystarczającym powodem dla „tutejszych”. Inne zdanie ma natomiast Carlo Ancelotti, który wyraźnie zachwalał stolicę Kampanii.

– Neapol jest piękny. Fani mogą tu przyjechać i cieszyć się jego urokami, morzem, jedzeniem… Tak samo jak i ludźmi, którzy także są fantastyczni. W każdym mieście są jacyś głupi ludzie, w Neapolu – rzecz jasna – także – dodał 60-latek. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowa rekomendacja, ale ważne, że szczera. Jak myślicie, czy fani obu drużyn będą się dziś zachowywali rozsądnie i nie będziemy świadkami żadnych „dymów”?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!