Kolejny absurd związany z transferem Griezmanna. Nowe dowody w sprawie przenosin Francuza!

20.09.2019

Sprawa transferu Antoine’a Griezmanna jeszcze nie znalazła swojego zakończenia. Dziś pojawiły się kolejne fakty na temat przenosin Francuza do „Dumy Katalonii”. Konkretnie chodzi o wiadomości mailowe pomiędzy przedstawicielem gracza, a jego nowym klubem, w których agent negocjował spore prowizje dla obozu 28-latka.

Do wspomnianych konwersacji miało dojść już w marcu tego roku, co niejako potwierdza wersję Atletico, że do decydujących rozmów na temat transferu doszło, kiedy zawodnik posiadał klauzulę wykupu w wysokości 200 milionów euro. Barcelona ostatecznie zapłaciła o 80 milionów mniej i zwrócenie takiej kwoty zażądali władze „Rojiblancos” jeszcze jakiś czas temu.

Ich apelacja została oczywiście odrzucona, ale nowe dowody mogą zmienić optykę hiszpańskiego związku. Według „El Mundo Deportivo”, mistrz Hiszpanii zapłacił Griezmannowi 14 milionów euro, które zostały podzielone między siostrę piłkarza, jego ojca, prawnika oraz agenta.

Najwięcej z tego całego tortu zgarnął prawnik Barcelony, który otrzymał połowę tej kwoty. Takie rozwiązanie na tyle nie spodobało się rodzinie gracza, że zażądali oni zmian tych ustaleń. W konsekwencji maile zostały przesłane do Atletico w ramach zemsty i teraz cały ten bałagań może zostać rozgrzebany na nowo.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!