Stanowski nie próżnuje, Michał Pol z nową fuchą. Będzie piłkarskim „patoprzewodnikiem”?

20.09.2019

Michał Pol niedawno pożegnał się z Przeglądem Sportowym, jednak nie można powiedzieć, że przez to słyszymy o nim mniej. Wręcz przeciwnie – najbardziej lubiany „patomejwen” i „patostreamer” w Polsce, wyraźnie odżył. Pora na kolejne zawodowe przygody.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

49-latek w końcu może się zająć tym, co naprawdę sprawia mu przyjemność. W ostatnich dniach czas dziennikarza/influencera wypełniała podjęta współpraca z „Sport Brokers” oraz live’y na YouTube. Na tym jednak nie koniec – już niedługo będziemy mogli zobaczyć pana Michała w zupełnie innej roli, co więcej, nawet spotkać na żywo.

Jak? Okazuje się, że Michał Pol nawiązał współpracę także z „Weszło Travel” Krzysztofa Stanowskiego. Będzie pełnił rolę piłkarskiego przewodnika wycieczek VIP na niektórych wyjazdach, które ruszają już niebawem. Pierwszy test? Wielkie „El Clasico”, które odbędzie się pod koniec października.

Co ciekawe, nie będzie to dla pana Michała zupełny debiut. Zanim zaczął on przygodę w charakterze dziennikarza sportowego, był przewodnikiem niemieckich wycieczek po Warszawie. Trzeba przyznać, że Krzysztof Stanowski „umie w interesy”. Możliwość wyjazdu na mecz i spędzenia czasu z Michałem Polem dla wielu osób z pewnością okaże się atrakcyjną ofertą. Czy właśnie jesteśmy świadkami narodzin najlepszego „patoprzewodnika” w Polsce?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!