“Contemplacja” nad scudetto – Inter w drodze po nie tylko własne rekordy?
26.09.2019

Po pięciu latach przerwy Antonio Conte wrócił do Serie A, związując się z Interem. Wyzwanie nie było łatwe – “Nerazzurri” od kilku lat wydawali się zatrutym organizmem, w którym każdy trener prędzej czy później polegnie. Choć za nami dopiero kilka pierwszych spotkań, trzeba przyznać, że wygląda to nieźle.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jeden z twórców obecnej potęgi Juventusu wszedł na Stadio Giuseppe Meazza z przytupem. Z pewnością siebie, ze znaną mu werwą, z zapałem, który zaraża zawodników. Doszło do tego także kilku nowych zawodników. Efekt? 15 punktów po pięciu ligowych kolejkach.

Jest to nie byle jaka sztuka – w historii ligi dokonały tego jedynie 22 drużyny. Co ciekawe, 59% z nich zdobyło potem mistrzostwo. Inter jest także na świetnej drodze do poprawienia własnego, już ponad półwiecznego rekordu. W sezonie 1966/1967, za kadencji legendarnego Helenio Herrery, “Nerazzurri” wygrali siedem pierwszych ligowych kolejek.

Czy świetny start i tym razem sprawi, że dominacja “Starej Damy” w końcu zostanie przerwana? Początek sezonu, na który złożyła się m.in. dominacja w meczu z Milanem, spokojne spotkanie z Lazio i łącznie tylko jeden stracony gol (przy dziesięciu strzelonych), dają wielkie nadzieje. Patrząc jednak na ostatnie lata i siłę “Juve”, Inter chcąc zdobyć scudetto będzie musiał bić nie tylko własne rekordy.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!