Dusan Kuciak nagrodzony za udane występy. Nowy kontrakt

27.09.2019

Lechia w ostatnim czasie rozkręca się pod względem przedłużania kontraktów. Najpierw swoją nową umowę podpisał trener Piotr Stokowiec. Teraz przyszła pora na bramkarza, Dusana Kuciaka.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Reprezentant Słowacji jest ważnym zawodnikiem Lechii. Po pierwszych meczach, gdy podopieczni Piotra Stokowca nie błyszczeli na boisku, to właśnie bramkarz był najczęściej chwalony. Trzeba przyznać, że 34-latek prezentuje dosyć równą formę, a kilka jego interwencji (końcowe minuty z Lechem, a także kilka sytuacji z Koroną) mogły wzbudzić podziw. Mimo że lata mu uciekają, wciąż potrafi zachwycać i jest za to doceniany.

W obecnych rozgrywkach Dusan Kuciak wystąpił w ośmiu meczach ligowych, w których do jego bramki padło siedem bramek. Nie bez powodu mówi się jednak, że bez niego w bramce, Lechia mogłaby mieć gorszy bilans bramkowy.

Dotychczasowy kontrakt Kuciaka wygasał z końcem obecnego sezonu. Lechia długo czekała, aczkolwiek wreszcie podjęła decyzję o jego przedłużeniu. Tym samym, bramkarz jest obecnie związany z klubem do czerwca 2022.

Słowacki bramkarz ma na koncie 220 występów w ekstraklasie w barwach Legii i Lechii. Przez ten czas trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski, pięciokrotnie po krajowy puchar i raz po superpuchar.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!