Robert Lewandowski nie zwalnia. Rekord goni rekord!

28.09.2019

Znów to zrobił! Robert Lewandowski zdobył bramkę w wyjazdowym meczu szóstej kolejki Bundesligi przeciwko Paderborn, podwyższając wynik spotkania na 3:1. Polak się nie zatrzymuje, a jego statystyki zostaną w historii ligi na zawsze.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Są zawodnicy, którzy starzeją się jak wino. Z sezonu na sezon stają się coraz dojrzalsi, podejmują coraz trafniejsze boiskowe decyzje, emanują spokojem, klasą i przede wszystkim – formą. Jednym z nich jest bez wątpienia Lewandowski, który aż tak rewelacyjnego startu sezonu nie miał jeszcze nigdy.

Bramka w szóstej kolejce z rzędu to sztuka, która w całej historii nie udała się dotąd żadnemu zawodnikowi Bayernu. Jakby tego było mało, Lewandowski podczas tych sześciu występów pokonywał bramkarzy rywali aż dziesięciokrotnie. To nowy rekord Bundesligi. Jak dokonał tej sztuki? Oczywiście po profesorsku:

Robert Lewandowski to fenomen, jakiego polska piłka nie widziała. Utalentowany, pracowity, do bólu profesjonalny i regularny. Czy można chcieć więcej? W całej tej sytuacji istnieje tylko i wyłącznie jeden minus – Robert ma już 31 lat. Patrząc na ostatnie lata przed nim wciąż może być kilka sezonów na najwyższym poziomie, jednak piłka jest bezlitosna. Nawet najlepsze wino w końcu przekracza swoją datę ważności. Cieszyć się, doceniać i podziwiać – tyle nam zostało.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!