Sporting – LASK Linz. Typy, kursy

30.09.2019
Ostatnia aktualizacja 2 października, 2019 o 16:59
kurs 3.70
Sporting - LASK Linz
Zwycięzca
X

Sporting – LASK Linz. Typy i kursy do tego spotkania prezentują się zachęcająco. Tym bardziej, że Sporting przegrał pierwszy mecz grupowy, a LASK swoje spotkanie wygrało. Kto wyjdzie cało z tej potyczki?

O gospodarzach już trochę napisałem, to czas na drużynę gości. Ekipa z Austrii zaliczyła solidne wejście w sezon i choć odpadli w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, tak jednak kibice nie mogą narzekać na rezultaty swojej drużyny. Obecnie zajmują drugie miejsce w lidze za niekwestionowanym liderem, czyli zespołem z Salzburga. Dodatkowo w pierwszym grupowym spotkaniu pokonali norweski Rosenborg i w dobrych nastrojach podchodzą do spotkania w Lizbonie.

Sporting nie dość, że kiepsko rozpoczął sezon, to dodatkowo przegrał spotkanie z PSV i w tym momencie wygrana w meczu z Linz jest na wagę złota. Patrząc na ich formę nie byłbym taki pewny, czy będą w stanie wygrać nawet domowe spotkanie z PSV. Jeśli przegraliby po raz drugi, to we wszystkich innych meczach będą musieli zgarniać całą pulę.

Motywacja w szeregach Sportingu jest zapewne ogromna. Fani mają dość przeciętnych wyników, a ostatni raz u siebie wygrali 18.08. Jeśli uda im się wygrać spotkanie z Linz, to nie dość, że przesuną się prawdopodobnie na drugie miejsce w tabeli, to dodatkowo uspokoją trochę kibiców i może wyjdą wreszcie na prostą.

Drużyna z Austrii na pewno wyjdzie na to spotkanie naładowana. Wiedzą w jakiej sytuacji znajdują się ich rywale i będą chcieli wykorzystać ich słabszą formę. Druga wygrana będzie oznaczała już sześć punktów przewagi nad Sportingiem, z którym prawdopodobnie stoczą bój o awans z grupy. PSV raczej spokojnie wyjdzie z pierwszego miejsca, a Rosenborg będzie „rozdawał punkty”.

Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania i meczu walki. Sporting ma coś do udowodnienia swoim kibicom, a LASK Linz będzie chciało wygrać swój kolejny mecz w rozgrywkach Ligi Europy. Uważam, że zobaczymy w tym spotkaniu remis. Obie drużyny będą chciały wygrać, ale ostatecznie podzielą się punktami.

Sporting – LASK Linz | Typ: X: @ 3,70

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!