Teraz zastąpi w kadrze Toniego Kroosa. Zostanie na dłużej?

06.10.2019

Zapowiada się na debiut w reprezentacji Niemiec. Przed tą szansą stoi pomocnik Suat Serdar, który został powołany w miejsce Toniego Kroosa.

Joachim Löw ma problemy z kontuzjami. W najbliższych meczach nie będą mogli zagrać Jonas Hector i Toni Kroos. W ich miejsce został powołany środkowy pomocnik Schalke, Suat Serdar. Niemiec z tureckim paszportem od początku sezonu prezentuje bardzo dobrą formę.

22-latek na początku sezonu zmagał się z kontuzją kolana. Gdy jednak wrócił, od razu stał się ważną postacią nie tylko Schalke, ale również całej Bundesligi. Zawodnik wystąpił w pięciu meczach, zdobywając trzy bramki.

Suat Serdar jest chwalony za umiejętności techniczne. Jego minusem są zbyt częste straty i skłonność do indywidualnych błędów. W ostatnim czasie widać, że zrobił jednak progres, który pozytywnie odbija się na Schalke. Dlatego nie mógł pozostać niezauważony przez selekcjonera.

W środę reprezentacja Niemiec zmierzy się w meczu towarzyskim z Argentyną, natomiast trzy dni później, w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata, z Estonią. Bardzo prawdopodobne, że Suat Serdar zaliczyć choćby jeden występ. Może jeśli pokaże się z dobrej strony, za jakiś czas stanie się stałym elementem reprezentacji.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!