Rosja – Szkocja. Typy, kursy

07.10.2019
Ostatnia aktualizacja 16 października, 2019 o 16:16

Rosjanie na własnym obiekcie są wciąż niepokonani w tych eliminacjach. Dodatkowo przegrali tylko jedno spotkanie z wyżej notowanymi Belgami. Do Rosji przyjadą Szkoci, którzy z pewnością będą chcieli przełamać passę trzech porażek z rzędu. Czy to się uda? Rosja – Szkocja, typy, kursy i ciekawostki.

Reprezentacja Rosji będzie mogła zapewnić sobie awans już w tym oknie reprezentacyjnym. Ich przewaga nad trzecim Kazachstanem jest bardzo wyraźna, a do końca eliminacji zostały już tylko cztery spotkania. W przypadku zwycięstwa w meczu ze Szkocją, reprezentacja Rosji będzie potrzebowała już tylko jednego punktu, żeby bez względu na wszystko znaleźć się w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy.

Przeprawa Rosji przez grupę I nie jest wcale taka prosta, choć na papierze wygląda to zdecydowanie lepiej. W zeszłym miesiącu wymęczyli dwie wygrane, na wyjeździe ze Szkocją oraz u siebie z Kazachstanem. Oba mecze reprezentacja Rosji wygrała jedną bramką, a w meczu z Kazachstanem jedyna bramka padła w 89. minucie. Mimo wszystko zgarnęli komplet oczek w tych spotkaniach i ich sytuacja jest bardzo komfortowa.

Szkoci za to mogą być bardzo rozczarowani z przebiegu tych eliminacji. O ile nie można było spodziewać się, że powalczą z Belgią w grupie, tak walka z Rosją o awans miała być realnym celem. Tymczasem tracą do reprezentacji Rosji aż dziewięć punktów i rzutem na taśmę będą musieli walczyć o zajęcie trzeciego miejsca w swojej grupie Nie będzie to łatwe zadanie, bo Szkoci wyprzedzają obecnie tylko San Marino. Do wyprzedzających ich dwóch ekip, reprezentacja Szkocji traci tylko jeden punkt, więc wszystko jest jeszcze możliwe.

Spodziewam się naprawdę walki w tym spotkaniu. Reprezentacja Rosji będzie chciała mieć spokój przed ostatnimi meczami w grupie, a ewentualna porażka może dostarczyć im trochę emocji w decydujących spotkaniach. Dla reprezentacji Szkocji jest to jeden z meczów ostatniej szansy, żeby wyjść z twarzą z tych eliminacji. Ewentualna porażka może nie przekreśli ich szans na trzecie miejsce w grupie, ale na pewno chcieliby dać fanom trochę radości i przywieźć punkty z trudnego terenu.

Rosja – Szkocja | Typ: Obie drużyny strzelą gola – Tak @ 2,27
Rosja – Szkocja | Typ: Rosja @ 1,52

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!