Nikola Vujadinović znalazł nowy klub

14.10.2019

Szukanie klubu zajęło mu trochę czasu, ale wreszcie go znalazł. Nikola Vujadinović podpisał kontrakt z Domżale, zespołem ligi słoweńskiej.

Nikola Vujadinović trafił do Lecha Poznań latem 2017 roku. Oczekiwano, że będzie sporym wzmocnieniem ze względu na jego bogatą przeszłość. Grał wcześniej między innymi w Udinese oraz Osasunie. Spędził w klubie dwa lata, wystąpił w 43 meczach zdobywając trzy bramki. Przez kibiców Kolejorza jest on jednak uważany za transferowy niewypał i synonim słabości gry obronnej.

W letnim oknie transferowym klub zdecydował się przebudowanie linii defensywnej. Jedną z ofiar kadrowej rewolucji okazał się Vujadinović, z którym pożegnano się po tym, jak wygasła jego umowa z Lechem. Przez kilka ostatnich miesięcy Czarnogórzec był wolnym zawodnikiem.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, były piłkarz Kolejorza znalazł nowe miejsce pracy. Obrońca podpisał kontrakt ze słoweńskim Domżale. Klub zajmuje obecnie ósme miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej kraju. Nowy zawodnik ma być wypełnieniem luki w linii defensywnej w związku z kontuzjami. Klub jeszcze nie podał do publicznej wiadomości warunków umowy.

Fot. YouTube

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!