Philadelphia Eagles – Buffalo Bills. Typy, kursy

23.10.2019
Ostatnia aktualizacja 25 października, 2019 o 16:26

Po porażce z Dallas Cowboys, sytuacja Philapdelphia Eagles w boju o playoffy mocno się skomplikowała. Przed zawodnikami Douga Pedersona następne wielkie wyzwanie, bowiem w niedzielę pojadą na New Era Field, gdzie czekać będą na nich Buffalo Bills.

Philadelphia Eagles – Buffalo Bills (niedziela, godz. 18:00)

Buffalo Bills ku zdziwieniu wszystkich obserwatorów mogą obecnie pochwalić się bilansem 5-1 i drugim miejscem w dywizji AFC West. Drużyna swoja jedyną porażkę poniosła w meczu przeciwko New England Patriots, w którym mimo wszystko pokazała się z naprawdę dobrej strony. Goście z Foxborough mieli ogromne problemy z defensywą Bills. W zeszłym tygodniu drużyna ze stanu Nowy Jork pewnie pokonała Miami Dolphins. Ten sezon jest dla rozgrywającego Josha Allena krokiem do przodu. Quarterback na ten moment zaliczył 7 podań na przyłożenie oraz aż 7 razy jego podania zostały przechwycone, jednak trzeba nadmienić, że aż 3 z interceptions zostały zanotowane na nim w meczu przeciwko najlepszym w defensywie Patriots. Allen do tego cały czas stanowi zagrożenie w grze po ziemi, w tym aspekcie jest jednym z najlepszych rozgrywających ligi.

Eagles w miniony weekend zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię przez Dallas Cowboys. Dak Prescott i spółka ograli gości z Filadelfii wynikiem 37-10. Porażka sprawiła, że na ten moment bilans Eagles wynosi 3-4. Drużynie będzie bardzo ciężko awansować do playoffs, jednak teoretycznie nie wszystko jest jeszcze stracone. Tragiczny mecz przeciwko Cowboys rozegrał rozgrywający Carson Wentz, który stracił piłkę łącznie aż 3 razy. W ostatnim tygodniu pojawiło się wiele plotek dotyczących napiętej sytuacji w szatni Eagles, podobno niektórzy zawodnicy mieli wyrazić swoje niezadowolenie z przeciętnej, a momentami wręcz słabej postawy Wentza w tegorocznych rozgrywkach.

Szykuje nam się naprawdę ciekawy mecz, Eagles w tym roku zdecydowanie lepiej radzą sobie w ataku niż w obronie. Dla Carsona Wentza nie będzie to łatwe spotkanie, jednak stawiam na ekipę z Filadelfii, wierzę, że są w stanie podnieść się po porażce z Cowboys – potencjał na lepszą grę jest w tej drużynie zdecydowanie większy niż w Bills.

Philadelphia Eagles – Buffalo Bills / typ: Philadelphia Eagles @ 2.01
Philadelphia Eagles – Buffalo Bills / typ: suma przyłożeń powyżej 4.5 @ 1.81