„Zgadnijcie co… Wracam”. Zlatan zdradza plany, czy igra z kibicami?

29.10.2019

Powrót Zlatana Ibrahimovicia do Europy wydaje się od dłuższego czasu więcej niż prawdopodobny. Mimo tego wciąż nie mamy żadnych konkretnych informacji, poza wywiadami Szweda, po których… nie wiemy, co mamy myśleć. Tym razem jest podobnie.

38-latek, który od 2018 roku występuje w barwach LA Galaxy, zimą stanie się wolnym agentem i będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym, wybranym przez siebie klubem. Jakim? Nad tym zastanawiamy się niemal wszyscy, a Szwed nie pomaga.

Nie tak dawno były zawodnik m.in. Interu, Barcelony czy PSG stwierdził, że wciąż chce walczyć o najwyższe cele i „puścił oko” w kierunku włoskich klubów, takich jak Bologna czy Napoli. Mówiło się także o Interze Mediolan. Minęło kilka dni, a Zlatan Ibrahimović znów sprawia, że czujemy się zakręceni. Wszystko za sprawą tajemniczego nagrania, jakie umieścił na swoim Instagramie.

Witaj, Hiszpanio. Zgadnijcie co… Wracam” – takie słowa przekazuje nam w swoim krótkim nagraniu Szwed. Czy to oznacza koniec transferowej sagi i wiemy już, w jakiej lidze od stycznia zagra Zlatan? Niekoniecznie. Znając podejście Szweda, może mieć to związek np. z jakąś reklamą czy inną inicjatywą mającą po prostu zrobić duży szum. Na oficjalne wieści musimy jeszcze poczekać, ale jeśli już miałaby być to Hiszpania… w jakim klubie widzielibyście 38-latka?